Naama Bay Promenade Mountain 5*

46000,00
грн.
Розташований у самому центрі Naama Bay. На гостей чекають численні сувенірні крамниці, бари, ресторани, кальянні, де є можливість насолодитися смаком національної кухні, випити чашечку кави по-східному або просто погуляти, смакуючи місцевий колорит. Найбільш популярні дискотеки курорту знаходяться в крокової доступності та чекають на всіх любителів активного відпочинку.
Це колишній готель Mariott. Готель знаходиться через дорогу від такого ж готелю Naama Bay Promenade Beach Resort 5*. Пляж загальний для обох готелів.
У готелі нормальні номери європейського рівня, але вже зовсім не нові та стомлені, пошарпані меблі місцями, санвузли теж старуваті, але жити можна. Вода та чай безкоштовно, мінібар за гроші, заповнюють під депозит.

Круто, що в готелі працює вайфай і на ресепшн, і в номері, і на пляжі. Дуже нагадує американські готелі, навіть душ у американському стилі.

Харчування - асортимент не великий і щодня приблизно одне й те саме. сніданки традиційні, яйця та омлети,  панкейки, сосиски, ковбаса, сир.
Обіди та вечері різноманітніші, надворі готують курку на вогні, кебаб, м'ясо тощо.
На рахунок алкоголю.. Ром + кола, джин + спрайт і тд, .

Пляж знаходиться через дорогу та через  територію готелю Naama Bay Promenade Beach Resort 5*

На пляж потрібно буде потрапити браслетом, рушник видадуть там же в обмін на картку.
Море ідеальне для відпочинку з дітьми з пологим входом. Приблизно на глибині 1,7 метрів є невеликий риф, де плавають маленькі рибки.

У готелі основна триповерхова будівля та кілька двоповерхових корпусів. У найдальшій зоні двоповерхові корпуси мають свій басейн.
Краще брати номери в основній будівлі, тому що від двоповерхових корпусів йти дуже далеко до пляжу та до основного ресторану.
Дивитись також
Made on
Tilda