Jaz Mirabel Club 5*

55000,00
грн.
Готель розташований у затоці Набк.
До аеропорту Шарм-ель-Шейх – 10 хвилин їзди. Jaz Mirabel Club є частиною комплексу, до якого також входять готелі Jaz Mirabel Park та Jaz Mirabel Beach. Ці готелі мають спільну інфраструктуру. Раніше цей комплекс належав мережі Sol Y Mar. Складається з одного одноповерхового корпусу (без номерів) та двох 3-поверхових блоків. Готель чудово підходить для відпочинку сім'ям з дітьми.
Безкоштовний Wi-Fi у лобі та біля басейну.

Територія загальна на 3 готелі: Jaz Mirabel Beach Resort 5*, Jaz Mirabel Park & Club 5*, Jaz Mirabel Park 5*. Можна користуватися усією інфраструктурою трьох готелів, крім ресторанів. На території готелю розташовано 2 відкриті басейни Один із них із підігрівом у зимовий період часу. Аквапарк розташований на території готелю Jaz Mirabel Park 5*. Відвідування можливе гостями всіх трьох готелів.

Номери:
Міні-бар платно, чайний набір, вода, фірмова пляжна сумка, сейф, тапочки, халати та зубний набір - надаються за запитом.
Харчування
3 a la carte ресторану. Платне відвідування. За попередньою резервацією.
В основному ресторані шведський стіл, великого різноманіття немає, але все дуже смачне. Креветки, кальмари на грилі. Риба, яловичина та курка щодня. З фруктів - апельсини, диня, яблука, виноград, ківі та інжир. Напої в готелі якісні за єгипетськими мірками..
Пляж возять на пляж готелю Jaz Mirabel Beach Resort 5*, оскільки Jaz Mirabel Club 5*на другій лінії.
Власний піщаний пляж. Ширина пляжної смуги 100 м, довжина – 250 м. Охорона. Вхід у море — корали, необхідне спеціальне взуття. Мілководдя (500-600 метрів), є ділянка приблизно 50 метрів, розчищена від коралів (глибина 1,5). Свого понтона немає. Є понтон готелю Royal Albatros Moderna за додаткову оплату.

Для дітей:
Міні-клуб 4-12 років, дитячий майданчик, дитячий майданчик на пляжі, дитячий басейн.
Дивитись також
Made on
Tilda