The Grand Hotel Sharm 5*

46000,00
грн.
Гарне розташування. Пішки можна прогулятися до Старого міста (30-40 хв) прогулянкового променаду (25 хв) торгового центру з торгашами 15 хв (Іль Меркато) та манго маркету.

Територія готелю спускається каскадом до моря з безліччю сходів.  Більше підійде для дорослої аудиторії, тому що в морі відразу починається глибина (дітям там плавати нереально).
Вхід в море тільки по короткому понтону, з якого можна годинами плавати та любуватись рибами і коралами. Риф живий, являє собою вертикальну стіну, дна не видно; в цілому для снорклінгу та знайомства з Червоним морем підійде. Риб достатньо, можна побачити черепах. На пляжі чисто, забираються, пісок просіяний.
Територія деже зелена та гарно спланована терасами, 9 басейнів, розташованих на всій території, що дозволяє купатися, можна сказати, на самоті.

Анімація дуже скромна. Увечері запрошують потанцювати під живу музику у вигляді одного дядечка з мікрофоном, удень невеликі активності на пляжі, де аніматори проводять водну аеробіку, йогу, зумбу, грають у волейбол, дартс, бочу.
Вайфай в готелі працює тільки на ресепшен і ближче до вечора стає супер повільним. А у номерах вайфаю немає, ні за гроші, ніяк.

Їжа нормальна, часом навіть дуже смачна, часто буває гриль, іноді, навіть морепродукти. Голодним точно не залишишся, пиво нормальне, вино рожеве - пити можна, піца на пляжі та бургери біля басейну смачні.
Вгорі на скалі біля пляжу – ресторан, де подають смачний кебаб, гарний варіант для обіду.
На вечерю лише безалкогольні напої. Сам наливаєш чай, воду чи соки. До ресторану запускають частинами. Місцевий алкоголь навіть гірший від турецького і це у всіх готелів без імпортної концепції.

За словами співробітника готелю, номери всі приблизно однакові. Делюкс знаходиться у корпусі біля моря.

Море одразу глибоке. Спуск та підйом сходами
Дивитись також
Made on
Tilda