Iberotel Costa Mares 5*

111000,00
грн.
Територія Доглянута, скрізь чисто. Готель оформлений в стилі елегантного модерну, ніякої незграбності, нічого зайвого, неймовірно красиві панорамні види. Дуже великий вибір їжі, все подається теплим, багато свіжих фруктів (фініки, диня, гуава, кавун...). Розширена концепція все включено куди входять фреші та багато іншого.
В кімнатах все нове або в дуже хорошому стані, прибирання щодня.
Пляж і море - неймовірне все - вхід, вода, корали, готель знаходиться в бухті Марса Мубарак, це черепаша бухта, тут тусуються)) черепахи та морські корови. Багато туристів приїжджають у цю бухту на екскурсії. Взагалі це один із найкрасивіших морських заповідників у світі.
Анімація. Вечірні танцювальні шоу, вогняне шоу.
Готель цілком можна розглядати для зимового відпочинку через наявність трьох басейнів, що підігріваються, для дорослих і дітей. Анімація, розваги Софт, протягом дня немає зайвого шуму але всі вечірні вистави присутні і з запрошеними артистами. Плюс щовечора жива музика та міні диско для дітей. На території готелю є дитячий майданчик, дитячий клуб у якому працюють професійні аніматори та є басейни для дітей. У плані харчування для дітей все добре, можна забронювати будь-яке харчування за потребами дитини.
Дивитись також
Made on
Tilda