Long Beach Resort Hurghada 4*

57000,00
грн.
Готаль розташований на півдні Хургади, ближче до Курорту Сахль Хашиш. Величезна, доглянута територія з власним піщаним пляжем довжиною 1100 метрів. Шість басейнів, в тому числі два басейни з підігрівом у зимовий період, ресторани, бари, дитячий міні-клуб, а також СПА-центр із тренажерною залою. Готель Long Beach Resort 4* прекрасно підходить як для сімейного відпочинку з дітьми, так і для активного молодіжного відпочинку.
Пляж тут класний на будь-який смак. Є ділянки з піщаним пологим заходом, із-за розмірів пляжу можна знайти відокремлене місце. Вас приємно вразить наявність коралового рифу та різноманітність кольорових рибок, яких можна подивитися як з пірсу, так і спустившись у море. На пляжі є бари, тут теж працюють молоді та дуже доброзичливі хлопці, які приносять до лежаків напої.
Працівники пляжу постійно чистять пляж від сміття, підносять матраци та лежаки у зручне для вас місце. Чисті рушники (вони навіть гарячі після сушіння) видають прямо на пляжі, їх можна міняти постійно. Поряд з лежаками організовані місця для збирання стаканчиків.
Для дітей: 2 дитячі басейни з підігрівом у зимовий період. Міні-клуб для дітей від 4 років, працює з 09:00 до 21:00., дитячий майданчик, міні-аквапарк.

Кухня адаптована під усі кухні світу, харчування різноманітне та на будь-який смак. Працівники ресторанів дуже чуйні і швидко реагують (миттєво прибирають посуд, що звільнився, зі столів, пропонують і приносять напої). Кухарі на роздачі та в зонах приготування їжі добре знають багато мов, немає потреби напружуватися, щоб згадати назву англійською мовою. Кожен вечір дуже смачний гриль.
Відкрито нові ресторани, де можна замовити їжу різних кухонь світу, а також відвідати ресторани безкоштовно (один раз).
Аніматори працюють активно як з дітьми, так і з молоддю (дуже молоді, веселі, позитивні та енергійні хлопці).
Прекрасні номери, щоденне прибирання, чисті рушники, приладдя для душу - все нове та  зручне.
Дивитись також
Made on
Tilda