Steigenberger Aqua Magic 5*

59000,00
грн.
Тут приймають гостей із 2014 року. За масштабами готель нагадує місто у місті. П'яти- та семиповерхові корпуси утворюють тихі вулички, які ведуть до численних басейнів та до моря. Це друга лінія, і до моря йти близько 600 метрів, територія прекрасна, як у готелі, так і до моря, можна пішки до 10 хвилин задоволення, можна на машинці.
Основна перевага готелю велика кількість водних активностей -  дві вежі з гірками різної висоти для дорослих та для дітей, 2 басейни (підігрів взимку); 2 басейни на даху (підігрів взимку); дорослий аквапарк на 6 гір; дитячий аквапарк на 3 гірки; "ледача" річка.
Пляж піщаний. Є лежаки та парасольки. Заходити в море можна прямо з берега, хоча погого входу немає. Навколо зони плавання натягнута сітка, поряд з пляжем марина. Місць на пляжі достатньо, добротні  дерев'яні лежаки.
Розташування підходить для молодіжного відпочинку: пішки можна дійти до району Elements, де зосереджено всі нічні розваги Хургади.
Крім шведського столу, у готелі є величезний вибір ресторанів, -  італійський, арабський,  ресторан на даху. Скрізь дуже смачно, якісне вино, страви відмінної якості.
Дивитись також
Made on
Tilda